Osiem sekund z rozszerzenia Wiedźmin 3: Krew i Wino

Bez dźwięku.

Gdyby była to jakakolwiek inna gra, na pewno wstrzymalibyśmy się z publikacją materiału wideo obejmującego osiem sekund i jedno ujęcie, ale dla Wiedźmina 3 możemy zrobić wyjątek.

1

Krótki materiał znalazł się na kanale Piotra Tomsińskiego, zajmującego się w CD Projekt Red reżyserią techniczną animacji.

Deweloper przeprowadził na imprezie GDC prelekcję dotyczącą udźwiękowienia w przerywnikach filmowych Wiedźmina 3. Wśród ponad stu przygotowanych klipów znalazł się właśnie ten - z rozszerzenia Krew i Wino.

Szybki obrót kamerą pokazuje Geralta w asyście kilku postaci, rozprawiających na temat pokonanego potwora. Jest też specjalna, fioletowa strefa, ale tej w grze nie zobaczymy - to zapewne oznaczenie miejsca na dialog.

Scena prezentuje też bujną zieleń okolic Toussaint, gdzie rozegra się akcja rozszerzenia. Kolorowi bohaterowie niezależni to na pewno rycerze, których także nie zabraknie - zgodnie z uniwersum Sapkowskiego.

Jest też stado sympatycznych owieczek, zrujnowany domek i błękitne niebo - bez jednej chmurki. Data premiery rozszerzenia Krew i Wino nie jest jeszcze znana, ale obszerny dodatek ma ukazać się w pierwszej połowie roku.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami