Diablo 2 z lepszym wsparciem na współczesnych systemach

Aktualizacja po pięciu latach.

Blizzard poinformował, że zasłużone Diablo 2 doczekało się aktualizacji, oznaczonej numerem 1.14a.

1
To były czasy

Łatka - wydana po pięciu latach od ostatniego patcha - koncentruje się na błędach wprowadzanych przez najnowsze systemy operacyjne. Przygotowano też nowy instalator dla komputerów Mac z OSX.

To nie koniec wsparcia dla klasycznej produkcji, ponieważ deweloperzy zapewniają na oficjalnej stronie, że zajmują się obecnie poprawkami w module odpowiedzialnym za wykrywanie oszustów.

„Społeczność Diablo 2 na całym świecie nadal jest duża i dziękujemy za pozostanie z nami” - napisano w komunikacie. „Podróż zaczyna się od uruchomienia Diablo 2 na współczesnych platformach, ale to nie koniec.”

Już w listopadzie ubiegłego roku Blizzard informował, że poszukuje inżynierów, którzy zajęliby się przygotowaniem starszych produkcji studia do bezproblemowego włączenia na współczesnych komputerach. To zapewne efekty tych starań.

W ogłoszeniu o pracę wymieniono wtedy StarCraft, Warcraft 3 i Diablo 2, więc być może otrzymamy także aktualizacje dla tych dwóch pozostałych pozycji.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami