Ubisoft łączy siły z Microsoftem i ESL, zapowiadając ligę Tom Clancy's Rainbow Six Pro League. Pierwszy sezon startuje w marcu, oferując 100 tysięcy dolarów w puli nagród dla najlepszych drużyn z całego świata.

1

Pierwsze mecze zostaną rozegrane 4 marca w Polsce, w ramach imprezy Intel Extreme Masters w Katowicach. Zobaczymy osiem pojedynków, na komputerach osobistych.

„Kilka tygodni później” rozpoczną się zmagania w Ameryce Północnej i na Xboksach. Każdy z sezonów kończony będzie finałem dla ośmiu najlepszych zespołów (po cztery z obu regionów), z 50 tysiącami w puli nagród, osobno na PC i Xbox One.

„Rainbow Six Siege zaprojektowano z myślą o rywalizacji” - komentuje dyrektor kreatywny Xavier Marquis. „Jesteśmy podekscytowani współpracą z ESL, jedną z najważniejszych firm w esporcie.”

Osobno odbędą się także rozgrywki online dla wszystkich zainteresowanych - cotygodniowe zawody z finałem co miesiąc i nagrodami rzędu kilkuset dolarów. Sukcesy w tym „trybie” to także szansa na awans do Pro League.

Rejestracja ruszyła już na oficjalnej stronie gry.

Reklama

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały