Ponad pół godziny rozgrywki z trybu sieciowego Uncharted 4

Aktualizacja: Beta przyśpieszona.

Aktualizacja (16:03): Europejski oddział PlayStation poinformował, że testy beta trybu sieciowego Uncharted 4 rozpoczną się dzień wcześniej niż pierwotnie zakładano - już jutro.

Potrwają do 13 grudnia. Aby przystąpić do zabawy, wymagane jest posiadanie kopii zestawu Kolekcja Nathana Drake'a oraz aktywny abonament PlayStation Plus.

Zobacz: Uncharted 4: Kres Złodzieja Recenzja

Oryginalna wiadomość (12:30): Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przedstawiciele studia Naughty Dog przeprowadzili pokaz na żywo, koncentrując się na sieciowej rozgrywce Uncharted 4: Kres Złodzieja.

1
Tak Drake, to pistolet

Materiał wideo zebrał serwis All Games Beta, oferując spojrzenie na interfejs potyczek i losowe nagrody znajdywane w skrzyniach ze skarbami. Wygląda na to, że system spopularyzowany przez Counter-Strike: Global Offensive zatacza coraz szersze kręgi.

Dalej deweloperzy prezentują system umożliwiający modyfikowanie wyglądu prowadzonej postaci oraz - nieco mniej interesujące - oczekiwanie na rozpoczęcie rozgrywki. Do tego wyzwania i system postępów bohatera, służący do odblokowania kolejnych elementów wyposażenia.

Następnie przechodzimy do właściwej rozgrywki, prezentowanej oczywiście w perspektywie TPP, zza pleców bohatera. Gracz zbiera skarby, strzela do przeciwników, leczy towarzyszy i skacze przez przeszkody.

Uncharted 4: Kres Złodzieja debiutuje 18 marca przyszłego roku.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami