Call of Duty: Black Ops 3 - Misja 8: Wewnętrzny demon

Próbujemy poznać historię Sarah.

Misja zaczyna się podczas przelotu VTOL. Główny bohater traci sygnał dr Salima, a krótko po tym jeden z mechów skacze na samolot, zmuszając go do awaryjnego lądowania. Niestety nie ma czasu szukać rannych, najpierw musisz zająć się wrogami.

Ochraniaj dr Salima

Pokonaj Sarah Hall

Jak dowiadujesz się od Kane, mech jest kontrolowany przez Sarah Hall. Chociaż dysponujesz wsparciem całej armii, pokonanie wroga nie należy wcale do prostych. Mech jest świetnie opancerzony, do tego dysponuje szerokim arsenałem.

Jedynym sposobem, aby poradzić sobie z mechem, jest użycie XM-53. Standardowo kilka sztuk tej broni znajduje się w okolicy. Gdy mech skoczy do góry na któryś z okolicznych budynków, przestań strzelać. HUD powinien pokazać gdzie spadną wystrzelone przez wroga rakiety, musisz koniecznie wyjść poza ich pole rażenia. Po wystrzeleniu kilkunastu rakiet mech powinien w końcu paść zniszczony. Podejdź do niego i wejdź z nim w interakcję, aby zdalnie połączyć się z Sarah i odczytać jej wspomnienia. Zrobienie tego będzie skutkowało śmiercią byłej sojuszniczki.

038
Drzewa tworzą ścieżkę, którą trzeba podążać

Podczas próby odczytania pamięci Sarah wystąpi błąd, który przeniesie bohatera w tajemnicze odludne miejsce, pełne samotnych drzew. Podejście do jednego, sprawia że kolejne zaczyna świecić.

Przechodź od jednego drzewa do kolejnego. Przy ostatnim, znajdziesz kapsułę, a w niej niemowlę. Wejdź z nim w interakcję, aby je podnieść. Rozpocznie to cutscenkę, podczas której uzyskasz sporo informacji na temat Coalescene oraz oddziału Taylora.

Walcz z przywidzeniami Sarah

Udaj się w pościg za Sarah Hall

Główny bohater zostaje przeniesiony na pole bitwy z drugiej wojny światowej. Podążaj za lewitującą Sarah, zabijając przy tym wszystkich wrogów, na których natrafisz. Zostawianie ich w tyle może skończyć się śmiertelnym strzałem w plecy.

Możesz wykorzystywać wszystkie bronie i umiejętności, jakie posiadłeś wcześniej, dzięki czemu jesteś znacznie lepiej wyposażony niż przeciwnicy. Uważaj jednak, na polu bitwy będą pojawiać się czasami odwrotne wybuchy granatów, które będą przywracać wrogów do życia.

Chociaż przeciwnicy nie należą do najtwardszych, to chaos panujący na polu bitwy potrafi dać się we znaki. Uważaj, aby nie dać się otoczyć i wykorzystuj elementy otoczenia, z których możesz skorzystać jako z osłony.

Warto zwrócić uwagę na odznaczenie Hat Trick, które jest dość proste do wykonania. Wystarczy strzelać ze zwykłego pistoletu prosto w hełm żołnierzy niemieckich, tak aby w ten sposób zrzucić im go z głowy.

Gdy pole bitwy zacznie nienaturalnie się zmieniać oraz zajdzie słońce, utracisz wsparcie sojuszniczych żołnierzy. Niedługo zostaniesz zaatakowany przez czarne wilki, które przybyły zwabione łatwym jedzeniem.

Zabij czarne wilki

Czarne wilki są bardzo niebezpieczne, ponieważ szarżują na bohatera w większych grupach. Staraj się zastrzelić jak najwięcej z nich zanim się zbliżą, a następnie dobij resztę za pomocą walki wręcz.

039
Sarah opadnie z sił, ponieważ wymuszenie połączenia BIN dosłownie smaży jej mózg

W pewnym momencie pogoni za Sarah ta opadnie z sił. Nie musisz się wtedy obawiać przeciwników, możesz spokojnie odbyć z nią rozmowę, aby dowiedzieć się co stało się na Czarnej Stacji.

Podczas rozmowy Sarah zniknie, a okolica znów zacznie się zmieniać. Przejdź nowo powstałą ścieżką, a na jej końcu uruchomi się krótka cuscenka. Poznasz kolejne fakty dotyczące oddziału Taylora, po czym zostaniesz przeniesiony powrotem na pole bitwy.

Ponownie udaj się w pościg za Sarah Hall

Podążaj za Sarah, walcząc z kolejną armią przeciwników. Na nowo otrzymasz wsparcie żołnierzy, wykorzystaj ich, aby przeciwnicy nie skupiali się tylko na bohaterze.

Ponownie będziesz miał do czynienia ze wskrzeszaniem poległych przeciwników. Staraj się zwracać uwagę na charakterystyczny dźwięk cofania czasu, aby nie zostać zaskoczonym przez wrogów wskrzeszonych tuż za plecami bohatera.

W pewnym momencie zostaniesz zmuszony do wejścia do pewnego budynku przez wyrwę w ścianie. Gdy do zrobisz obejrzysz bardzo krótką cutscenkę, podczas której odblokuje się kolejna część pola bitwy.

Po polu bitwy będzie krążył niemiecki czołg. Użyj XM-53, aby go zniszczyć. Po dotarciu na cmentarz, miejscowe cofanie czasu zacznie się nasilać. Wejdź do kościoła, do którego udała się Sarah.

Gdy tylko się do niej zbliżysz, zobaczysz kolejną anomalię. Po chwili kościół nagle urośnie, a w jego środku znajdzie się czołg, który zaraz zamieni się w wielkiego robota kroczącego. Wejdź schodami na piętro, aby schronić się przed jego atakami.

Zabij APS-C

Zajmij się APS-C dopiero zabiciu wrogich żołnierzy. Tak jak zawsze, najpierw ostrzelaj jego dół aby tymczasowo wyłączyć jego pole ochronne, a następnie wystrzel w jego kierunku pocisk z XM-53. Czynność musisz wykonać kilka razy.

040
Kościół wyglądałby pięknie, gdyby nie zniszczenia jakie robot spowodował

Po zniszczeniu robota reszta żołnierzy niemieckich zniknie. Podejdź na koniec kościoła do Sarah, a rozpoczniesz kolejny, dosyć długi przerywnik filmowy, podczas którego poznasz kolejne szczegóły na temat grupy Taylora oraz dowiesz się czym jest Zamarznięty Las.

Na koniec zostaniesz przeniesiony w nowe miejsce, na końcu którego wyrośnie ogromne drzewo. Będziesz zmuszony bronić się w zniszczonym budynku przez atakami kolejnych fal zombie.

Po ostatniej fali zostaniesz poproszony przez Sarah, abyś ukrócił jej cierpienia i zabił ją. Jeżeli zależy ci na odznaczeniach, do wykończenia jej użyj granatu. Śmierć Sarah rozpocznie ostatni przerywnik filmowy, po którym misja zakończy się.

Następnie: Call of Duty: Black Ops 3 - Misja 9: Zamek z piasku

Powrót do spisu treści: Call of Duty: Black Ops 3 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i przewodnik dla gry sieciowej

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami