Fallout 4 „ozłocony”

Nabywcy wersji PC nie znajdą na płycie wszystkich danych.

Przedstawiciele Bethesdy poinformowali, że Fallout 4 osiągnął już „złoty” status. Tytuł trafił do tłoczni, gotowe są już pierwsze egzemplarze.

faaaa
Vault Boy jest zadowolony. Nic dziwnego.

Oznacza to, że gra nie zostanie niespodziewanie opóźniona, a wszelkie prace przebiegły zgodnie z planem twórców.

Okazuje się także, że wersja na PC nie będzie zawierała na płycie DVD wszystkich danych niezbędnych podczas instalacji. Część trzeba będzie pobrać z platformy Steam.

Pete Hines - odpowiedzialny za marketing - zaznaczył, że takie rozwiązania są stosowane w branży od dawna, a w grach Bethesdy od ponad dekady. Podkreślił też, że jednym z powodów takiego podejścia jest piractwo.

Wiele innych firm wprowadza podobne rozwiązania. Ostatnim przykładem może być Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain od Konami i Kojima Productions.

Ponadto, dzisiaj poinformowano także, że firma Carlsberg wyprodukowała serię piwa Fallout w specjalnych butelkach. Produkt można znaleźć między innymi w sklepie Amazon.

Niedawno opublikowano ostatni materiał z serii filmów o atrybutach S.P.E.C.I.A.L. Najnowsze wideo opowiada o statystyce szczęścia.

Fallout 4 debiutuje 10 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami