Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - Zadanie: Kolekcjoner

Zadanie poboczne, w którym ubijamy dobry interes.

Zadanie to będziesz mógł rozpocząć w trakcie wykonywania misji głównej o nazwie Sezamie, otwórz się. Podczas aukcji w domu Borsodych (mapa #1) musisz wylicytować obraz van Rogha, który będzie sprzedawany, jako drugi.

Sugerowany poziom doświadczenia: 34

z002

Mapę można obejrzeć w całości i pobrać w tym miejscu.

Jeśli chcesz uzyskać na jego temat więcej informacji, to przed aukcją porozmawiaj z Yaromirem. Kiedy spyta cię o obraz sławnego artysty wskaż kupca z perłą. Dzięki temu otrzymasz informację o cennym obrazie van Rogha, który ma być sprzedany na aukcji. Jeśli zachowasz informację dla siebie, to będziesz mógł kupić go za 20 koron. Jeżeli zdradzisz sekret Vivaldiemu, to cena wzrośnie do 60 koron.

Po zakupie obrazu udaj się z nim do sprzedawcy książek w Novigradzie (mapa #2). Kupiec wspomni ci o pewnej książce z czerwoną okładką, co zapoczątkuje zadanie dodatkowe Znajomy z dawnych czasów. Następnie powiedz mu o obrazie, który odkupi od ciebie za 500 koron, dodając do tego trofeum z szarleja.


Następna strona: Wiedźmin 3: Serca z kamienia - Zadanie: Znajomy z dawnych czasów

Powrót do spisu treści: Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - Poradnik do dodatku - opis przejścia i sekrety

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami