Konsolowa kooperacja w zwiastunie Divinity: Grzech Pierworodny

Trailer wydania Enhanced Edition.

Deweloperzy z Larian opublikowali zwiastun rozszerzonej edycji Divinity: Grzech Pierworodny, która trafi na PlayStation 4 i Xbox One przed końcem października.

Trailer skupia się na przedstawieniu kooperacji dwóch graczy na podzielonym ekranie. Oczywiście możliwa będzie też wspólna gra przez sieć.

Sterowanie i interfejs zostaną oczywiście dostosowane do możliwości konsol i padów. Modyfikacji doczekała się fabuła - dopracowano część środkową oraz zakończenie.

Odwiedzimy nowe lokacje, a potyczki z przeciwnikami zostały odświeżone. Przygotowano też mnóstwo nowych głosów postaci oraz ulepszoną sztuczną inteligencję.

Wszyscy posiadacze Divinity: Original Sin na PC i Macach otrzymają Enhanced Edition za darmo. Ze względu na zakres zmian będzie to osobna produkcja, więc nie uda się przenieść istniejących zapisów. Ulepszono też grafikę, więc wzrosną wymagania sprzętowe.

Opowieść skupia się na dwójce bohaterów - członków grupy nazywanej Łowcami Źródła - którzy zostają wysłani do nękanego przez nieumarłych i hordy orków miasteczka, by rozwiązać sprawę pewnego morderstwa.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami