Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Konsolowe Divinity: Original Sin w nowym zwiastunie

Kooperacja i nie tylko.

Jesienią tego roku posiadacze PlayStation 4 i Xbox One otrzymają grę RPG Divinity: Original Sin w nowej wersji, z podtytułem Enhanced Edition. Na targach Gamescom zaprezentowano zwiastun tej produkcji.

Nowy interfejs nie jest jeszcze sfinalizowany

Twórcy chwalą się, że „to pierwsza w tej generacji konsol gra RPG oferująca tryb współpracy na dzielonym ekranie”. Możliwa będzie także samotna zabawa.

Sterowanie i interfejs zostaną oczywiście dostosowane do możliwości konsol i padów. Modyfikacji doczekała się fabuła - dopracowano część środkową oraz zakończenie.

Odwiedzimy nowe lokacje, a potyczki z przeciwnikami zostały odświeżone. Przygotowano też mnóstwo nowych głosów postaci oraz ulepszoną sztuczną inteligencję.

Wszyscy posiadacze Divinity: Original Sin na PC i Macach otrzymają Enhanced Edition za darmo. Ze względu na zakres zmian będzie to osobna produkcja, więc nie uda się przenieść istniejących zapisów. Ulepszono też grafikę, więc wzrosną wymagania sprzętowe.

Opowieść skupia się na dwójce bohaterów - członków grupy nazywanej Łowcami Źródła - którzy zostają wysłani do nękanego przez nieumarłych i hordy orków miasteczka, by rozwiązać sprawę pewnego morderstwa.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze