Dodatki do Wiedźmina 3 z długością rozgrywki na poziomie Wiedźmina 2

Kilka szczegółów.

Wiedźmin 3 otrzymuje co tydzień mniejsze, darmowe dodatki DLC, ale w planach są jeszcze dwa większe rozszerzenia, na temat których wypowiadał się niedawno reżyser Konrad Tomaszkiewicz.

Wiedźmin 3 pal
Nadziany koleś

Pierwsze - Serca z Kamienia - zaoferuje szereg misji, które zabiorą graczy do Ziem Niczyich oraz Oxenfurtu. Kolejne rozszerzenie to Krew i Wino - dłuższa przygoda. Wprowadzi zupełnie nowy region świata, krainę Toussaint.

- Dodatki zaoferują całkiem nową linię fabularną, z wszystkimi elementami znanymi z podstawowej gry, takimi jak kolejne przerywniki, postacie, przedmioty, karty do gwinta i wiele, wiele więcej - zdradził Tomaszkiewicz w rozmowie z serwisem GameReactor (dzięki, Gamespot).

Serca z Kamienia to około dziesięciu godzin, a Krew i Wino - kolejna dwadzieścia. Możliwe jednak, że rozszerzenia jeszcze się rozrosną.

- Możliwe, że będą jeszcze większe, ponieważ zawsze tak jest: coś planujemy, a wychodzi dwa razy więcej, choć nic teraz nie obiecuję - dodał Tomaszkiewicz. - Nawet teraz, jeśli dodamy 10 oraz 20 godzin i porównamy z Wiedźminem 2, to wychodzi niemal taki sam rozmiar.

- Będzie to coś fajnego, z nowymi, emocjonującymi historiami. Myślę, że gracze będą zadowoleni.

Serca z Kamienia debiutuje w październiku, a Krew i Wino na początku przyszłego roku. Oba dodatki sprzedawane są w ramach pakietu, wycenionego na Steamie i GOG na 25 euro (ok. 105 zł), lub 100 zł na Xbox One i PlayStation 4.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (14)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami