Symulator pracy policji Police 10-13 stawia na otwarty świat

Ambitny projekt.

Studio Wingman Games zapowiedziało ambitny projekt Police 10-13, starając się stworzyć realistyczny symulator pracy policjanta.

1
Mandacik będzie

Akcja zostanie umieszczona w fikcyjnym mieście Metro, gdzieś w Ameryce Północnej. Wcielimy się nie tylko w drogówkę czy siły antyterrorystyczne, ale także w innych przedstawicieli sił porządkowych: prewencję, detektywów czy funkcjonariuszy działających „pod przykryciem”.

Prace są na wczesnym etapie, więc nie jest jeszcze jasne, jak rozwiązana zostanie rozgrywka. W planach na przyszłość są kolejne służby porządkowe w DLC: straż pożarna czy pogotowie.

Nie zabraknie trybu wieloosobowego, gdzie z bezprawiem i przemocą powalczymy we współpracy ze znajomymi.

Opcje rozgrywki dla pojedynczego gracza to swobodne zwiedzanie miasta w poszukiwaniu przestępców oraz kariera, gdzie towarzyszami pokieruje sztuczna inteligencja.

Deweloperzy szykują charakterystyczne, amerykańskie pojazdy oraz pełne wyposażenie funkcjonariuszy, a także wsparcie dla zestawów rzeczywistości wirtualnej. Do tego akademia policyjna, wnętrza budynków, modyfikacje graczy, możliwość gry jako cywil, widoki TPP i FPP czy latanie helikopterami i pływanie łodziami. Ambicji na pewno twórcom nie brakuje.

Platformy docelowe to PC, PlayStation 4 i Xbox One. Nie podano daty premiery.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami