Krowi poziom wraca do Diablo 3 na trzecie urodziny gry

Na PC, PS4, Xbox One.

Diablo 3 świętuje dzisiaj trzecią rocznicę premiery na PC. Z tej okazji deweloperzy przygotowali specjalny prezent - krowi poziom.

oh
Że co?

Sekretna lokacja cieszyła się popularnością w Diablo 2, służąc do zbierania magicznych przedmiotów podczas mordowania sympatycznych krówek (z halabardami).

W dniach 15-21 maja podobne „doświadczenie” czeka nas w Diablo 3, ale tylko na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

„Zaleca się wszystkim, aby w tym czasie nie korzystali z portali niewiadomego pochodzenia, które rzekomo mogą prowadzić do wyimaginowanych wymiarów z wynaturzeniami wyposażonymi w wymiona” - napisano na oficjalnej stronie.

Portal pojawi się po zabiciu występującego w losowych miejscach elitarnego przeciwnika - Heralda Królowej. W środku znajdziemy mnóstwo skrzynek z kosztownościami, a także samą Krowią Królową.

Posiadacze wersji Ultimate Evil Edition na PlayStation 3 i Xbox 360 muszą zadowolić się bonusem w postaci dwukrotnego przyrostu zdobywanego doświadczenia i złota.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami