Zwiastun Star Citizen prezentuje szereg potencjalnych zajęć dla graczy

Eksploracja, wyścigi, życie poza prawem, kosmiczne strzelaniny.

Przedstawiciele Roberts Space Industries opublikowali nowy zwiastun kosmicznego symulatora Star Citizen. Twórcy starają się w nim przedstawić, czym będzie można zająć się w grze.

Możliwości jest wiele. Rozwijać się i zarabiać będzie można na wiele sposobów - zaciągając się do wojska, zostając piratem, zajmując się handlem lub wydobywaniem surowców. Wszystko to w rozległej galaktyce w towarzystwie innych graczy.

Projektanci przygotowali też osobny tryb wyścigów szybkich myśliwców, a nawet moduł strzelanki FPS. Gracze będą mogli wykonywać różne misje, samotnie lub ze znajomymi.

Twórcy chcą, by tryb FPS odpowiadał pod względem realizmu rozgrywce w statkach kosmicznych. Ostrożne podejście i współpraca będą więc niezbędne. Projektanci zapowiedzieli, że wzorują się na poziomie realizmu znanym z cyklu Arma.

Deweloperzy pracują także nad kampanią dla jednego gracza - to dokładnie wyreżyserowany, liniowy tryb Squadron 42.

Wersja beta gry ma ukazać się pod koniec roku. Star Citizen to przykład wielkiego sukcesu crowd-fundingowego. Gracze pomogli ufundować projekt na Kickstarterze, a budżet produkcji stale się zwiększa dzięki możliwości kupowania statków, części, a nawet ubezpieczeń przed premierą. Na koncie tytułu jest już ponad 65 mln dol.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami