Ujawniono datę premiery i zawartość dodatku House of Wolves do Destiny - raport

Bungie nie zaprzecza.

W sieci pojawiły się nieoficjalne szczegóły na temat dodatku House of Wolves do Destiny, z datą premiery włącznie.

1
House of Wolves

Użytkownik serwisu Reddit o pseudonimie „megamanexe4” znalazł sposób na dotarcie do zawartości, która znajduje się już w grze, lecz jest ukryta. Twierdzi, że rozszerzenie zadebiutuje 19 maja.

Jak wynika z informacji, możemy spodziewać się nowych misji fabularnych, trzech map do trybu sieciowej rywalizacji oraz jednego scenariusza Strike i raidu w lokacji Reef.

W planach są „setki” elementów ekwipunku oraz trudniejsze misje strike (poziom 28) i nowy maksymalny poziom dla tygodniowych wyzwań Nightfall - 32.

Większość doniesień leży w zgodzie z tym, co ujawniono na początku stycznia w rzekomej prezentacji Destiny.

Już w marcu mamy otrzymać pierwsze elementy fabuły House of Wolves, co wcześniej postrzegano jako datę premiery rozszerzenia.

Co ciekawe, wydarzenia tygodniowe zaplanowano podobno do końca sierpnia, co zdaje się potwierdzać doniesienia na temat większego dodatku Comet: Plague of Darkness we wrześniu.

Bungie skomentowało sprawę na oficjalnym forum. Menedżer zajmujący się kontaktami ze społecznością nie zdementował wprost ujawnionych informacji, ale ostrzegł jedynie, że prace nadal trwają i wszystkie szczegóły mogą się jeszcze zmienić.

2
Nowy raid

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami