Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Slajd z prezentacji Destiny ujawnia dodatek Plague of Darkness - raport

Oraz inne plany na przyszłość.

W sieci pojawił się slajd z rzekomej prezentacji na temat sieciowej strzelanki Destiny, ujawniający plany studia Bungie dla gry.

Przyczyna zamieszania

Obrazek pochodzi podobno z wewnętrznej prezentacji i okazuje się, że „krąży” w Internecie przynajmniej od października 2014 roku, więc trudno określić, na ile jest aktualny.

Poniżej znaleźć można drobne spoilery.

Ilustracja informuje, że zapowiedziane już rozszerzenie House of Wolves ukaże się 10 marca, z trzema misjami, jednym Strike, raidem i czterema mapami do trybu wieloosobowego. Ciekawostką jest umieszczenie akcji w lokacji Reef, którą odwiedzaliśmy w „fabule” Destiny.

Dalej - we wrześniu tego roku - mamy Comet. Ten tytuł wymieniano jeszcze w kontrakcie Bungie i Activision z 2012 roku, mówiąc o większym rozszerzeniu w kilku częściach. Pierwsza z nich to Plague of Darkness: 12 misji fabularnych, 4 Strike, raid, sześć map multiplayer i lokacja, prawdopodobnie Hive Ship.

Slajd mówi też o podtrzymaniu „zaangażowania” graczy za pomocą trzech podtypów dla klas postaci i dwóch rodzajach broni. Nie powinno to być większym zaskoczeniem: obecnie Titan, Hunter i Warlock mają po trzy „sloty” na podklasy, ale tylko dwa są zajęte.

Poza Comet szczegóły są już mniej wyraźne i mówią o trzecim dodatku, koncentrującym się na rasie Vex: trzy misje, dwa Strike, raid i kilka map. Dalej jest dodatek numer cztery - Forge of Gods.

Gracze spekulują, że Comet: Plague of Darkness będzie swego rodzaju ponownym debiutem Destiny. Istniejący gracze kupią tylko dodatkową zawartość, a nowi - całość. Obecna przepustka sezonowa obejmuje tylko dwa DLC, więc można oczekiwać, że Comet wprowadzi kolejny sesona pass na rozszerzenia trzy i cztery.

Obrazek nie jest na pewno pierwszej świeżości, więc pewne plany mogły ulec zmianie, ale wydaje się być wiarygodny. W październiku gracze przekopali się przez bazę danych Bungie.net, gdzie znaleźli nazwy wrogów, ale także wzmianki o Hive Ship, czyli jednak z lokacji, o której mowa w Plague of Darkness.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Destiny

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze