Dodatek The Dark Below do Destiny z zawartością na wyłączność dla PlayStation

Opublikowano też nową łatkę.

Sony potwierdziło, że dodatek The Dark Below do sieciowej strzelanki Destiny otrzyma na konsolach PlayStation zawartość na wyłączność.

1
The Undying Mind

Systemy PS3 i PS4 mogą liczyć na dodatkową misję Strike, o tytule The Undying Mind. Gracze wrócą do The Black Garden, by walczyć ze znajdującą się tam bestią. Drugi bonus to automatyczna strzelba The 4th Horseman o dużej szybkostrzelności.

Warto zauważyć, że podobnie jak poprzednie rozszerzenia „na wyłączność”, bonusy pozostają ekskluzywne tylko do jesieni przyszłego roku, po czym mogą trafić także na X360 i Xbox One.

The Dark Below ukaże się 9 grudnia.

Z innych wieści na temat Destiny: najnowsza produkcja studia Bungie doczekała się kolejnej aktualizacji, zmieniającej statystyki przedmiotów egzotycznych. Thorn oraz Bad Juju są teraz potężniejsze, podczas gdy Suros Regime otrzymało nieco słabszą moc - to tylko niektóre z modyfikacji. Pełna lista na oficjalnej stronie.

Ułatwiono także usprawnianie „egzotyków”. Nie są już potrzebne materiały klasy Ascendant, a ostatni poziom aktualizacji osiągniemy za pomocą Exotic Shard, które znajdziemy w sklepach lub pozyskamy przez niszczenie innych przedmiotów egzotycznych.

Istnieje także szansa, że materiały typu Spinmetal, Relic Iron, Spirit Bloom i Helium Filaments pozyskamy podczas codziennych misji. Można je też kupić za Vanguard Mark i Crucible Marks.

2
The 4th Horseman

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami