Potęga cienia - darmowe DLC do Śródziemie: Cień Mordoru wkrótce na PC

Zagramy jako Czarna Dłoń Saurona.

Warner Bros. opublikowało dzisiaj darmowe DLC do gry akcji Śródziemie: Cień Mordoru, pozwalające wcielić się w Czarną Dłoń Saurona, czyli postać, którą staramy się pokonać w podstawowej kampanii fabularnej.

Zmieni się jednak tylko wygląd prowadzonego bohatera, ponieważ wszystkie umiejętności i animacje pozostają takie same, co w przypadku Taliona.

Dodatek o nazwie Potęga cienia wprowadza także trzy nowe runy: Jedność z Naturą gwarantuje niewrażliwość na trujące ataki orkowych kapitanów lub ghuli, Panowanie wydłuża czas skupienia dla walk w zwolnionym tempie, a Elfia gracja zwiększa obronę, co zmniejsza otrzymywane obrażenia o połowę.

Darmowe rozszerzenie dostępne jest już na Xbox One, a wkrótce powinno zadebiutować także na PlayStation 4 i PC.

Akcja Śródziemie: Cień Mordoru rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z Hobbita, ale przed tymi, które znamy z trylogii Władca Pierścieni autorstwa J.R.R. Tolkiena. Bohaterem jest niejaki Talion, wojownik, pół-człowiek, pół-upiór, który musi pomścić śmierć swoich bliskich.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami