The Last of Us: Remastered ujawnione na PlayStation 4

AKTUALIZACJA: Oficjalna zapowiedź Sony.

Aktualizacja: Shuhei Yoshida, prezydent Sony Computer Entertainment Worldwide Studios, potwierdził na Twitterze, że The Last of Us trafi na PS4.

Przekazana przez Yoshidę oficjalna wiadomość od zespołu odpowiedzialnego za marketing brzmi:

„Sony Computer Entertainment America potwierdza, że The Last of Us Remastered ukaże się na PS4, a wkrótce przekażemy więcej informacji na ten temat”.

Opis produktu na blogu PlayStation wskazuje, że wersja Remastered zaoferuje „pełną rozdzielczość 1080p, lepszą rozdzielczość modeli postaci, poprawione cieniowanie i oświetlenie, a także kilka poprawek w mechanice rozgrywki”. Tytuł zadebiutuje latem 2014 roku.

Potwierdzono także, że w zestawie znajdzie się dodatek fabularny Left Behind.

*

Oryginalna wiadomość: Doniesienia z marca tego roku zdają się potwierdzać - The Last of Us ukaże się na PlayStation 4, w wersji „Remastered”.

Baner reklamujący nową edycję przygodowej gry akcji od studia Naughty Dog pojawił się na amerykańskiej stronie Sony Entertainment Network (dzięki, NeoGAF), w cenie 60 dol. (ok. 180 zł). Wymieniono także opcję „Day 1 Release”, co sugeruje, że gra oferowana będzie także w wersji pudełkowej.

Pierwsze informacje o The Last of Us na PS4 ujawnił Sercan Sulun, wiceprezes tureckiego oddziału PlayStation.

- Nie mam informacji na temat drugiej części gry, ale mogę podzielić się inną wiedzą: latem tego roku The Last of Us zadebiutuje na PS4, w wersji fizycznej i cyfrowej - przyznał menedżer w rozmowie ze stacją telewizyjną CNN Turk.

- Wersja PlayStation 4 będzie zawierała DLC, by można zagrać także w Left Behind - dodał.

1

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami