Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Danny DeVito psuje klimat The Last of Us w kolejnej dziwnej przeróbce

Film może zepsuć wspomnienia.

Na kanale eli_handle_b․wav opublikowano kolejną rewelacyjną przeróbkę, w której zobaczymy tym razem aktora Danny'ego DeVito umieszczonego w scenach z The Last of Us. Mashup ponownie wypadł genialnie, choć radzimy uważać na spoilery.

Youtubowy kanał eli_handle_b․wav już od dłuższego czasu słynie z publikowania naprawdę dobrych mashupów, w których sceny z popularnych gier łączone są z aktorami „wyciętymi” ze znanych filmów czy seriali. Do tej pory widzieliśmy między innymi Johna Wicka w wiosce z Resident Evil 4 czy Jasia Fasolę w Night City. Teraz przyszła pora na The Last of Us.

Tym razem w sceny z hitu Naughty Dog wkomponowano Danny'ego DeVito, a dokładniej graną przez niego w serialu „U nas w Filadelfii” postać Franka Reynoldsa. I trzeba przyznać, że eli_handle_b․wav ponownie doskonale wybrał momenty do połączenia, a aktor wręcz idealnie komponuje się ze scenami znanymi z gry... i nadaje im nieprawdopodobnie abstrakcyjnego klimatu.

Prawdę mówiąc, trochę dziwnie ogląda się fragmenty, które w grze budziły ogromne emocje, a teraz zamienione zostały w dziwny sitcom, jednak ten rodzaj poczucia humorów ma wielu fanów i w swojej kategorii wypada bardzo dobrze. Niekoniecznie mamy tu do czynienia z gagami na najwyższym poziomie, jednak przy odrobinie dystansu trudno nie uśmiechnąć się pod nosem.

Nie opiszemy tu scen, jakie doczekały się przeróbek, aby zaoszczędzić spoilerów tym, którzy w The Last of Us jeszcze nie grali, zachcemy jednak do obejrzenia krótkiego filmu - choć robicie to na własną odpowiedzialność. Na wspomnianym kanale znajdziemy też sporo innych ciekawych przeróbek, na przykład kowboja Chudego z „Toy Story” wplecionego w sceny z Red Dead Redemption 2 czy Pingwiny z „Madagaskaru” w Baldur's Gate 3.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

The Last of Us

PS3

The Last of Us Part I

PS5, PC

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze