Otwarty weekend z World of Tanks na X360

Oraz: turniej Microsoftu z główną nagrodą w wysokości 10 tysięcy złotych.

Studio Wargaming.net poinformowało, że od 28 do 30 marca wszyscy posiadacze konsol Xbox 360 będą mogli przystąpić do rozgrywki w World of Tanks, zarezerwowanej standardowo dla posiadaczy kont Gold.

Oferta obejmuje także osoby, które już wcześniej wykorzystały 7-dniowy okres testowy. Całe dotychczasowe doświadczenie i postępy w grze są zapisane i po wejściu do gry na nowo nie trzeba zaczynać od początku.

„Otwarty weekend to również świetna okazja, aby przetestować nowe mapy i wziąć udział w kulminacji operacji Map Madness. Jej celem jest niszczenie jak największej liczby czołgów, a po osiągnięciu określonego pułapu odblokowywane są nowe mapy” - czytamy w informacji prasowej.

Z innych wieści na temat World of Tanks w wersji Xbox 360: Microsoft szykuje turniej, w którym główną nagrodą jest 10 tysięcy złotych. Zmagania rozpoczną się 8 kwietnia, w trybie drużynowym 3 na 3, w drabince podwójnej eliminacji. Wszystkie mecze będą rozgrywane w systemie „najlepszy z trzech”.

Finał zaplanowano na 16 kwietnia. Chęć uczestnictwa zgłaszać można na oficjalnej stronie, gdzie znajdziemy także pełne zasady i regulamin.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami