Ken Levine: drugi epizod BioShock Infinite: Burial at Sea będzie dłuższy

AKTUALIZACJA: Premiera 25 marca.

Aktualizacja: BioShock Infinite: Burial at Sea Episode 2 zadebiutuje 25 marca na PC, PlayStation 3 i Xboksie 360. Można oczekiwać, że europejscy posiadacze konsoli Sony otrzymają rozszerzenie dzień później.

Twórcy zapowiadają powrót znanych bohaterów i rozwinięcie historii oryginalnego BioShock.

„W Burial at Sea: Episode 2 dostarczamy historię obejmującą każdą znaczącą postać z pierwszego BioShock oraz BioShock Infinite” - zapewnia Ken Levine, dyrektor kreatywny w Irrational Games. „Ta historia pozwoli spojrzeć na uniwersum pod nowym kątem i zakończy fabułę BioShock Infinite oraz Burial at Sea.”

*

Oryginalna wiadomość: Twórca BioShock Infinite, Ken Levine zdradził, że drugi epizod dodatku Burial at Sea zapewni nieco więcej rozgrywki niż pierwszy odcinek.

Zapytany na Twitterze o długość, producent odparł, że gracze lubujący się w przeszukiwaniu wszystkich zakamarków mogą liczyć na „pięć, może sześć godzin”.

Przejście pierwszego epizodu zajmowało średnio 90 minut, a znalezienie wszystkich tajemnic dodawało około godziny do tego czasu.

- Są ludzie, którzy wymagają określonej długości rozgrywki. Jeśli bazujemy na takim parametrze, to ten dodatek nie jest dla nich. Ale jeśli chcemy doświadczyć coś nowego - mówił Levine w listopadzie, w obronie pierwszego odcinka.

- Szanuję czas i pieniądze innych osób - tłumaczył. - Dziennikarze często pytają mnie o argumenty w sprawie zakupu. Nie lubię tego pytania, ponieważ nie zaglądam w domowe budżety i nie mogę nikomu mówić, co ma kupić. Wybraliśmy jakość, nie ilość. Jako gracz zazwyczaj podejmują taką właśnie decyzję. Niewielu ocenia film na bazie długości.

Nie znamy jeszcze daty premiery Episode 2, ale opublikowano już pierwszy trailer:

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami