The Binding of Isaac odrodzi się w nowej wersji na PlayStation 4 i PS Vita

Edycja Rebirth dostępna także na Steamie.

Zapowiadane jeszcze w listopadzie ubiegłego roku The Binding of Isaac: Rebirth ukaże się na początku 2014 r., na PlayStation 4, PS Vita, PC i Maca.

The Binding Isaac: Rebirth zawierać będzie pierwszy dodatek, The Wrath of the Lamb, oraz drugi, zupełnie nowy. Ponadto, gra zyska tryb lokalnej kooperacji, oprawę graficzną w szesnastobitowym stylu oraz wiele innych przedmiotów i pomniejszych ulepszeń. Autor nazywa Rebirth „totalnym remake'iem”.

Nowa odsłona nie bazuje już na technologii Flash, lecz na dedykowanym silniku graficznym, stworzonym przez konsolowe wydawcę - firmę Nicalis. Posiadacze podstawowej wersji The Binding of Isaac przy zakupie Rebirth otrzymają zniżkę.

The Binding of Isaac ukazało się na PC w zeszłym roku. Do tej pory sprzedano ponad dwa miliony kopii. Historia skupia się na tytułowym Isaacu. Bóg, jako dowodu wiary, zażądał, aby matka zabiła Isaaca. Chłopiec ucieka jednak do piwnicy. Gra jest strzelanką w 2D, w której przemierzamy losowo generowane podziemia i zbieramy przedmioty.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami