Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Szczegóły na temat DLC Afterbirth do The Binding of Isaac: Rebirth

„100-200 godzin rozgrywki.”

Twórca niezależnego The Binding of Isaac - Edmund McMillen - opisał nową zawartość, jaka zostanie wprowadzona w DLC do odświeżonej wersji gry z podtytułem Rebirth.

Rozszerzenie zadebiutuje w połowie tego roku i zaoferuje ponad sto nowych przedmiotów, tryb rozgrywki, dziesięć wyzwań, kolejnego bohatera do wyboru, alternatywny ostatni rozdział i wygląd poziomów.

Na liście nowości są jeszcze nowe zakończenia, bossowie i wrogowie, osiągnięcia, nagrody za pokonanie kampanii na najwyższym poziomie trudności, postacie do kooperacji oraz transformacje.

„W nowej zawartości można się dosłownie zgubić! Dodatek powinien zapewnić kolejne 100-200 godzin rozgrywki” - zapewnia McMillen na swoim blogu.

The Binding of Isaac: Rebirth zadebiutowało na początku listopada ubiegłego roku na PC, PS4 i PS Vita. To rozszerzona, rozbudowana i ulepszona wersja tytułu stworzonego w technologii flash, który ukazał się w 2011 roku. Zadaniem gracza jest przemierzanie podziemi i walka z potworami przy użyciu znalezionych skarbów.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze