Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Binding of Isaac: Rebirth doczeka się obszernego rozszerzenia

Główny projektant: „Mam nadzieję, że uda nam się dodać naprawdę dużo zawartości”.

Twórcy The Binding of Isaac: Rebirth pracują nad obszernym dodatkiem do gry - poinformował Edward McMillen, główny projektant, na oficjalnym blogu.

„Zaraz po świętach planujemy rzucić się do pracy. Zespół usiądzie nad obszernym dokumentem dotyczącym projektu” - napisał McMillen.

„Wiążę z tym dodatkiem wielkie plany. Mam nadzieję, że uda nam się dodać naprawdę dużo zawartości w postaci nowego trybu, który sprawi, że będziecie mieć dwa razy więcej rzeczy do roboty”.

McMillen otworzył się także na społeczność. W specjalnym wątku na forum Reddit poprosił o pomysły dotyczące nowych efektów przedmiotów i broni, które mogłyby zostać wprowadzone do gry.

Nie wiadomo jeszcze, czy dodatek trafi na wszystkie platformy. Nieznana jest również cena i przewidywana data premiery.

The Binding of Isaac: Rebirth zadebiutowało na początku listopada na PC, PS4 i PS Vita. To rozszerzona, rozbudowana i ulepszona wersja tytułu stworzonego w technologii flash, który ukazał się w 2011 roku. Zadaniem gracza jest przemierzanie podziemi i walka z potworami przy użyciu znalezionych skarbów.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze