Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dodatek Afterbirth do The Binding of Isaac: Rebirth z datą premiery

Tysiąc nowych pokoi.

Niezależny hit The Binding of Isaac: Rebirth otrzyma 30 października obszerny dodatek, zatytułowany Afterbirth. Data dotyczy debiutu na Steamie, więc posiadacze konsol poczekają nieco dłużej.

Jak zapewniał na początku roku twórca - Edmund McMillen - dodatek ma zapewnić ponad sto godzin dodatkowej zabawy.

Rozszerzenie zaoferuje ponad tysiąc nowych pokoi, tryb rozgrywki, dziesięć wyzwań, kolejnego bohatera do wyboru, alternatywny ostatni rozdział i wygląd poziomów.

Na liście nowości są jeszcze nowe zakończenia, bossowie i wrogowie, osiągnięcia, nagrody za pokonanie kampanii na najwyższym poziomie trudności, postacie do kooperacji oraz transformacje.

„Zaufajcie mi, to DLC zamienia Rebirth w całkiem nową grę” - zapewniał McMillen. „Rzadko kiedy projektuję grę i nie mogę się doczekać, by codziennie ją testować. Na pewno się wam spodoba!”

The Binding of Isaac: Rebirth debiutowało na początku listopada ubiegłego roku na PC, PS4 i PS Vita. To rozbudowana i ulepszona wersja tytułu stworzonego w technologii flash, który ukazał się w 2011 roku. Zadaniem gracza jest przemierzanie podziemi i walka z potworami.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze