Wiedźmin 3 tematem z okładki nowego wydania czasopisma Edge

Brak nowych, istotnych informacji.

Głównym tematem najnowszego wydania brytyjskiego miesięcznika o grach - Edge - jest Wiedźmin 3. CD Projekt „celuje” w 30 klatek na sekundę na konsolach - to w zasadzie jedyna nowa informacja z obszernej zapowiedzi, która podsumowuje znane dotąd doniesienia.

Deweloperzy potwierdzili, że ukończenie głównego wątku zajmie 40-50 godzin. Drugie tyle poświęcimy na zadania poboczne. Pomimo otwartego świata, osią i fundamentem gry jest fabuła. Tak jak w poprzednich odsłonach serii - istotne pozostaną wybory i ich konsekwencje - podsumowuje artykuł jeden z użytkowników forum NeoGAF.

W zapowiedzi podkreślono rolę wiedźmińskiego zmysłu, który jest podobny do detektywistycznego trybu Batmana z serii Arkham. Wskaże wrażliwe punkty potworów, pomoże też rozwikłać zagadki. Ponownie potwierdzono, że Geralt będzie mógł skakać.

Wiedźmin 3: Dziki Gon ukaże się w 2014 roku. Trafi na PC oraz konsole nowej generacji. Będzie ostatnią odsłoną trylogii związanej z Geraltem - nie oznacza to jednak, że nie powstaną kolejne gry z serii, osadzone w wiedźmińskim świecie.

wiedzmin3okładkaedge
Geralt odchodzi na emeryturę. Okładka czasopisma Edge.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami