Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Arabski wojownik Rashid dołącza do obsady Street Fighter 5

Z kontrolą wiatru.

Capcom ujawnił podczas organizowanej w Dubaju imprezy Games15, że arabski wojownik Rashid będzie kolejną postacią w bijatyce Street Fighter 5.

Szczegóły na temat stylu rozgrywki nowej postaci nie są jeszcze znane, a jedyny materiał wideo jest w stosunkowo niskiej jakości, nagrany kamerą.

Wygląda jednak na to, że Rashid stawia na zręczność i szybkość, wykonując karkołomne kopnięcia i odbijając się od ścian. Bohater ma też na oku wyświetlacz w stylu „Dragon Ball” i przywołuje do pomocy mniejsze i większe trąby powietrzne.

Jak zauważa serwis Gamespot, wcześniej w tym roku informowano nieoficjalnie o trzech postaciach, jakie pojawią się w Street Fighter 5 - jedną z nich był właśnie Rashid. Tym samym można uznać, że również dwójka pozostałych wojowników zostanie potwierdzona: to brazylijska zawodniczka Laura oraz Zen z Indii.

Pozostałe ujawnione już postacie dla Street Fighter 5 to Ryu, Chun-Li, Nash, M. Bison, Cammy, Birdie, Ken, Necalli, Vega i Rainbow Mika.

Gra ukaże się na początku przyszłego roku na PC i PlayStation 4.

Zobacz na YouTube

Nudzisz się? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Street Fighter V

PS4, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze