Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Anulowana gra Scarface 2 pojawiła się w sieci. Ujawniono ilustracje

Z Miami do Las Vegas.

W sieci pojawiły się grafiki koncepcyjne z gry Starface 2, która nigdy nie ujrzała światła dziennego. Ilustracje ujawnili byli pracownicy Radical Entertainment, odpowiedzialnego za prace.

Sequel Scarface: The World Is Yours z 2006 roku przenosił najwyraźniej akcję z Miami do Las Vegas. Jest rzut oka na bogate wnętrza kasyn, mniej przyjemne piwnice, podziemny parking oraz okoliczną pustynię w Nevadzie.

Ilustracje nie były szczególnie ukryte, ponieważ autor powyższego materiału wideo zebrał je po prostu z portfolio grafików w serwisie ArtStation, gdzie dostępne były przez lata.

Scarface: The World Is Yours służyło jako sequel klasycznego filmu. Cudownie ocalały Tony Montana szukał zemsty na swoim byłym partnerze biznesowym, Alejandro Sosie. Gra została przyjęta raczej chłodno.

Ciekawe po ile diesel

Samo Radical Entertainment zajmowało się później między innymi serią Prototype, lecz od 2012 roku jest już firmą „wspierającą” - najpierw Destiny, a później przeróżne produkcje Activision Blizzard.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze