Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Anthem - gameplay pokazuje sekwencję z zagadkami

W podwodnej lokacji.

Dziennikarze portalu IGN opublikowali kolejny materiał prezentujący fragmenty rozgrywki z wczesnej wersji nastawionego na sieciową rozgrywkę Anthem - nowego projektu od studia BioWare.

W filmie pokazano misję, w której gracze muszą odnaleźć starożytny manuskrypt. Aby zlokalizować przedmiot, należy wcześniej odszukać położone w różnych miejscach specjalne runy ze wskazówkami.

Artefakt przechowywany jest w obszarze, do którego dotrzeć trzeba przez rejon zalany wodą. Zdobycie cennego skarbu wiąże się też z koniecznością rozwiązania dwóch niezbyt skomplikowanych zagadek polegających na odpowiednim ustawieniu kilku symboli.

Zobacz: Anthem - premiera i najważniejsze informacje

W nowej produkcji studia BioWare gracze wcielą się w pilotów javelinów - pancerzy bojowych wyposażonych w broń palną i pozwalających między innymi na latanie. Kombinezony podzielono na 4 klasy, a każda ma inny zestaw umiejętności.

Anthem zadebiutuje 22 lutego na PC, PS4 i Xbox One.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze