Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Animal Crossing - nazwa wyspy: jak wymyślić i zmienić Island Name w New Horizons

Generator nazw.

Nazwę twojej wyspy - czyli Island Name - wybierasz na samym początku zabawy w Animal Crossing New Horizons. Wybrana nazwa zawsze spodoba się twoim mieszkańcom, ale sam musisz się z nią dobrze czuć, jako że będzie się cały czas pokazywać w dialogach. Poza tym, widzą ją inni gracze.

New Horizons niestety nie pozwala na zmianę nazwy wyspy - podobnie sprawa wygląda w przypadku imienia gracza. Raz ustalona zostanie już na zawsze, chyba że rozpoczniesz grę od nowa.

Jeżeli masz problem z wymyśleniem nazwy wyspy, możesz skorzystać z internetowych generatorów, przykładowo tego: KLIK. Wystarczy chwila, aby system wygenerował dla ciebie nazwę. Jeżeli ci się nie spodoba, możesz próbować dalej.

Oto kilka dodatkowych wskazówek odnośnie nazwy wyspy:

  • Nazwa twojej wyspy jest widoczna dla innych graczy i pokazana na paszporcie
  • Maksymalna liczba znaków Island Name wynosi 10
  • Masz tylko jedną szansę na wymyślenie nazwy. Mimo że Tom Nook twierdzi, że nazwa musi zostać wybrana przez społeczność, twoja zawsze wygra. Nie spiesz się więc, gdy ją wymyślasz
  • W twojej nazwie wyspy może się znajdować cząstka „land” albo nawet „island”. Mieszkańcy mówiąc o niej nie dodają bowiem słowa „Island”. Przykład: nazywając wyspę Funland, postacie będą o niej mówić po prostu „Funland”, a nie „Funland Island”

Następnie: Animal Crossing - Redd, obrazy, rzeźby: jak rozpoznać Fake, fałszywe i prawdziwe

Spis treści: Animal Crossing New Horizons - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Animal Crossing - Turnips i Market Daisy Mae: jak sprzedawać rzepę w New Horizons

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze