Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Alan Wake 2 - skrytki kultu: Bright Falls

Lista 9 skrytek kultu w okolicach Bright Falls.

W obszarze Bright Falls w grze Alan Wake 2 znajduje się 9 skrytek kultu. Pamiętaj, że w środku znajduje się amuniacja oraz wyposażenie, ale również wartościowe przedmioty.

UWAGA: Na stronie Alan Wake 2 - skrytki kultu - znajdziesz dodatkowe informacje. Jeśli szukasz skrytek w innych obszarach przejdź do skrytki w Cauldron Lake lub skrytki w Watery


Skrytka kultu 1/9

Do pierwszej skrytki dojdziemy przecinając pręty blokujące bramkę, za którą rozciąga się nabrzeże. Po przejściu przez nią skieruj się do magazynu po prawej. W środku znajduje się skrytka, która wymaga wprowadzenia kombinacji trzech liczb. Liczby te znajdują się na nadbrzeżnych palach, które dostrzeżemy z brzegu.

Właściwa kombinacja cyfr: 697.


Skrytka kultu 2/9

Pojemnik znajduje się obok ciężarówki, na samym nabrzeżu miasteczka Bright Falls. W celu jej otwarcia zapamiętaj i powtórz kombinację podświetlających się przycisków.


Skrytka kultu 3/9

Skrytkę położono na wraku samochodu leżącego na wschodnim skraju okolicznego lasu. Na pojemniku znajduje się matematyczna zagadka. Jej rozwiązanie stanowi kod dostępu.

Właściwa kombinacja cyfr: 177.


Skrytka kultu 4/9

Teraz udaj się na północ omawianego obszaru. Za dużym głazem znajdziesz pojemnik. Musisz ponownie wybrać przyciski w takiej kolejności, w jakiej najpierw podświetlały się automatycznie.


Skrytka kultu 5/9

Kolejne trzy skrytki odnajdziesz idąc południową ścieżką w kierunku posiadłości Valhalla. Pierwsza z nich leży w dobrze widocznym miejscu obok strażnicy leśnej.

W przypadku tej skrytki potrzebny będzie nam klucz do kłódki. Znajdziesz go po zewnętrznej stronie wspomnianej strażnicy, którą dobrze widać z miejsca ulokowania skrzyni. Klucz leży obok murowanego komina.


Skrytka kultu 6/9

Ten pojemnik znajduje się obok drzewa oznaczonego żółtą strzałką. Oznaczenia wskazują kolejne symbole, które następnie należy wprowadzić na kłódce.

Poniżej prezentujemy kod, który należy wprowadzić.


Skrytka kultu 7/9

Kolejna skrytka znajduje się już niedaleko ośrodka wypoczynkowego. Poszukaj jej przy skalnym zboczu.

W pobliżu odnajdziesz strzałki, które prowadzą do tablicy z kierunkowskazem skierowanym do ziemi. Tam leży klucz otwierający skrzynkę.


Skrytka kultu 8/9

Ostatnie dwie skrytki odnajdziesz w miasteczku. Pierwsza z nich znajduje się na zapleczu komisariatu. Dostaniesz się tam przy pomocy nożyc, które musisz wykorzystać do zniszczenia kłódki.

Na kłódce musisz ustawić odpowiednią kombinację symboli. Symbole odnajdziesz w parku położonym we wschodniej części miasteczka. Poniżej znajduje się prawidłowa kombinacja.

Skrytka kultu 9/9

Ostatnie zapasy znajdują się w magazynku w podziemiach komisariatu. Będziesz potrzebować nożyc do przecięcia kolejnych prętów.


Spis treści: Alan Wake 2 - Poradnik, Solucja

Zobacz: Alan Wake 2 - znajdźki i sekrety - kompletny spis

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Alan Wake 2

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Damian Laszczak

Damian Laszczak

Guide Writer

Damian jest odpowiedzialny za tworzenie poradników.

Komentarze