Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Alan Wake 2 - skrytki kultu: wszystkie lokalizacje i kody

Lokalizacja wszystkich 22 skrytek kultu w Alan Wake 2.

W grze Alan Wake 2 możemy odkrywać i otwierać skrytki kultu. Znajdziemy w nich wartościowe przedmioty, amunicję oraz nowe rodzaje wyposażenia. Warto ich poszukiwać, gdyż zdobywane zapasy znacząco ułatwiają główną rozgrywkę. Poniżej znajduje się spis wszystkich skrytek kultu, które możecie znaleźć w grze.


Na tej stronie:


Skrytki kultu (22/22)

Poniżej zamieściliśmy odnośniki do stron, na których wskazujemy położenie skytek kultu na danym obszarze. Łącznie jest 22 skrytek.


Skrytku kultu - do czego służą

Skrytki kultu to skrzynie z zapasami, w których kultyści przechowują np. amunicję, broń lub inne wartościowe przedmioty. Skrytki znajdziemy w Cauldron Lake, Bright Falls oraz Watery. Zwykle są zamknięte na klucz lub do ich otwarcia wymagane jest rozwiązanie zagadki. Otwarcie wszystkich 22 skrytek jest wymagane do zdobycia jednego z osiągnięć.

Poniżej przedstawiamy przykładową zawartość jednej ze skrzynek:

W misji Miejscowa docieramy do kryjówki kultystów we warsztacie. Na jednej ze ścian znajdziemy mapę [dolny obrazek po lewej stronie] z zaznaczonymi lokalizacjami wszystkich skrytek. Po skorzystaniu z tej mapy, wszystkie skrzynie pojawią się również na naszej mapie, co znacząco ułatwi ich poszukiwania.

Swoje postępy w poszukiwaniach możesz też szybko sprawdzić na tablicy dochodzeniowej, w odpowiedniej sprawie. Zwracaj uwagę na przypięte karteczki [górny obrazek po prawej stronie]. Jeżeli są one żółte, to oznacza, że jeszcze nie dotarłeś do wszystkich skrytek na danym obszarze. Warto wówczas zająć skrytkami, których jeszcze nie odkryłeś/aś i nie otworzyłeś/aś.


Spis treści: Alan Wake 2 - Poradnik, Solucja

Zobacz: Alan Wake 2 - znajdźki i sekrety - kompletny spis

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Alan Wake 2

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Damian Laszczak

Damian Laszczak

Guide Writer

Damian jest odpowiedzialny za tworzenie poradników.

Komentarze