Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Alan Wake 2 - skrytki kultu: Cauldron Lake

Lista 5 skrytek kultu w okolicach Cauldron Lake.

W obszarze Cauldron Lake w grze Alan Wake 2 znajduje się 5 skrytek kultu. Pamiętaj, że w środku znajduje się amuniacja oraz wyposażenie, ale również wartościowe przedmioty.

UWAGA: Na stronie Alan Wake 2 - skrytki kultu - znajdziesz dodatkowe informacje. Jeśli szukasz skrytek w innych obszarach przejdź do skrytki w Watery lub skrytki w Bright Falls.


Położenie skytek kultu w Cauldron Lake

Skrytka kultu 1/5

Pierwszą skrytkę znajdziemy w okolicy miejsca zbrodni z początku gry. Znajduje się ona dokładnie między paletami, a stołem dla turystów.

Do jej otwarcia konieczna jest właściwa kombinacja znaków, na którą składają się kolejne znaki namalowane w środku domku turystycznego. Kolejność ich wprowadzania wyznacza notatka leżąca na skrytce. Najpierw podaj znak z łazienki, potem z kuchni, a następnie z sypialni. Właściwą kombinację możesz zobaczyć na poniższym obrazku.


Skrytka kultu 2/5

Druga skrytka znajduje się na plaży na południowym-zachodzie. Dojdziesz do niej przechodząc pod kłodą. Na panelu numerycznym najpierw będą podświetlać się kolejne przyciski. Jeżeli zapamiętasz i powtórzysz kombinację, to skrytka zostanie otwarta.


Skrytka kultu 3/5

Kolejne zapasy (1) znajdują się w środku lasu, niedaleko dobrze widocznej latarni. Do skrytki potrzebny jest klucz. Znajdziesz go na kamieniu. Drogę do niego wyznaczają żółte strzałki (2) namalowane na drzewach.


Skrytka kultu 4/5

Teraz udaj się nad strumień. Na jego północnym brzegu znajduje się poszukiwana skrzynia (3). Musisz wprowadzić trzy cyfry we właściwej kolejności. Cyfry odkryjesz rozwiązując równania zapisane na okolicznych skałach i drzewie (4).

Dwa równania łatwo dostrzeżesz będąc w pobliżu skrzyni. Trzecie znajduje się na skale po drugiej stronie strumienia. W oddali widać charakterystyczny mostek.

Właściwa kombinacja cyfr: 658.


Skrytka kultu 5/5

Ostatnia skrytka na tym obszarze znajduje się w domku letniskowym na wschodzie. Dostaniesz się do niej dopiero po misji Old Gods, gdy uzyskasz dostęp do nożyc, które otworzą ci drogę na osiedlę.

Do otwarcia skrytki potrzebny jest klucz. Ten znajduje się w północnej części osiedla, za drzewem z żółtym oznaczeniem.


Spis treści: Alan Wake 2 - Poradnik, Solucja

Zobacz: Alan Wake 2 - znajdźki i sekrety - kompletny spis

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Alan Wake 2

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Damian Laszczak

Damian Laszczak

Guide Writer

Damian jest odpowiedzialny za tworzenie poradników.

Komentarze