Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Alan Wake 2 - skrytki kultu: Watery

Lista 8 skrytek kultu w okolicach Watery.

W obszarze Watery w grze Alan Wake 2 znajduje się 8 skrytek kultu. Pamiętaj, że w środku znajduje się amuniacja oraz wyposażenie, ale również wartościowe przedmioty.

UWAGA: Na stronie Alan Wake 2 - skrytki kultu - znajdziesz dodatkowe informacje. Jeśli szukasz skrytek w innych obszarach przejdź do skrytki w Cauldron Lake lub skrytki w Bright Falls


Skrytka kultu 1/8

Pierwszy pojemnik jest ukryty na wzniesieniu w północno-wschodniej części obszaru. Dojdziesz do niego wspinając się przez skały na wąskiej ścieżce. Żeby go otworzyć, musisz powtórzyć wzór, który wcześniej pojawi się na panelu numerycznym.


Skrytka kultu 2/8

Następna skrytka leży w składziku na drewno (1) obok pokoju wytchnienia. Trzeba wprowadzić właściwy kod. Cyfry, które na niego się składają możemy odnaleźć sugerując się liczbą strzał umieszczonych w tablicach (2) służących do treningu.

Właściwa kombinacja cyfr: 527.


Skrytka kultu 3/8

Przechodzimy do skrytek w parku rozrywki. Pierwsza z nich znajduje się obok diabelskiego młyna. Kodem dostępu jest rozwiązanie zagadki. Cyfry kody są namalowane na kręcących się wózkach, które mają wzór pasków. Musimy je uporządkować od najmniejszej do największej.

Właściwa kombinacja cyfr: 147.


Skrytka kultu 4/8

Kolejny pojemnik jest ukryty pod skałami, niedaleko przejścia do warsztatu w zachodniej części parku rozrywki.

Potrzebny będzie nam klucz. Musisz odnaleźć charakterystyczny pomnik wyglądający jak uśmiechnięty czajnik do kawy. Klucz leży za tym pomnikiem. Monument znajduje się w centralnej części parku rozrywki.


Skrytka kultu 5/8

Tę skrytkę odnajdziesz na wzniesieniu w okolicach latarni morskiej. Musisz wspiąć się po skałach, aby dostać się we wskazane miejsce.

Zwróć uwagę na żółte oznaczenia. Cyfry rzymskie oraz symbole tworzą kod dostępu, który możesz również sprawdzić na obrazku poniżej.


Skrytka kultu 6/8

Kolejne zapasy ulokowano pod wiatą na osiedlu przyczep. Niedaleko znajduje się biały samochód.

W tym przypadku również potrzebny jest klucz. Ten znajduje się bardzo blisko. Idź w prawo, w kierunku narożnika drewnianego ogrodzenia, wejdź na niebieski podest i zabierz klucz leżący na niewielkim transformatorze.


Skrytka kultu 7/8

Jedyna skrytka ulokowana w miasteczku Watery znajduje się na jego wschodnim krańcu, a konkretnie na drewnianym podeście. Kod dostępu uzyskasz rozwiązując równanie matematyczne.

Właściwa kombinacja cyfr: 496.


Skrytka kultu 8/8

Ostatnia skrytka leży na tyłach warsztatu w zachodniej części obszaru. Dojdziesz tam przecinając pręty przy użyciu nożyc. I w tym przypadku musisz wprowadzić odpowiedni kod cyfrowy.

Właściwa kombinacja cyfr: 542.


Spis treści: Alan Wake 2 - Poradnik, Solucja

Zobacz: Alan Wake 2 - znajdźki i sekrety - kompletny spis

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Alan Wake 2

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Damian Laszczak

Damian Laszczak

Guide Writer

Damian jest odpowiedzialny za tworzenie poradników.

Komentarze