Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Aktualizacja Dirt Rally dodaje trasy w Finlandii

Kolebka rajdów.

Najnowsza miesięczna aktualizacja rajdowego symulatora Dirt Rally może być jedną z najważniejszych, ponieważ wprowadza trasy w Finlandii oraz dwa dobrze znane auta.

Wersja 0.8 to dwanaście odcinków specjalnych w trudnych warunkach, z wąskimi szutrowymi ścieżkami w środku gęstych lasów, stanowiącymi wyzwanie dla najlepszych nawet kierowców.

Do tego otrzymujemy samochody 2001 Ford Focus RS i 2001 Subaru Impreza. To nowość w produkcji, ale na pewno nie w grach Codemasters w ogóle - to przecież słynne pojazdy z cyklu Colin McRae.

„Za kierownicami tych charakterystycznych aut zasiadali najwięksi rajdowi bohaterowie i zostały one wiernie odtworzone, by gracze mogli powtórzyć wyczyny legend” - zapewniają twórcy.

Aktualizacja dostępna jest za darmo dla wszystkich posiadaczy tytułu w programie Early Access na Steamie, gdzie cena zakupu wynosi obecnie 38,24 euro (ok. 163 zł).

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze