Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dirt Rally za darmo w Humble Store

Do niedzieli.

Platforma Humble Bundle przygotowała niespodziankę dla miłośników gier wyścigowych i udostępniła za darmo Dirt Rally - produkcję wydaną w 2015 roku na PC. Oferta zakończy się 1 września o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Aby otrzymać bezpłatną kopię tytułu, na stronie promocji należy kliknąć przycisk „Get the game”, zapisać się do newslettera sklepu, a następnie potwierdzić wciskając „Get it now” - klucz aktywacji na Steamie zostanie przesłany na podany przy rejestracji adres e-mail.

Dirt Rally to kolejna odsłona cyklu rajdowych symulatorów. Gra kładzie nacisk na realizm - przykładowo system jazdy uwzględnia między innymi rodzaj nawierzchni. Ponadto w toku zmagań prowadzone samochody stopniowo się uszkadzają.

Produkcja oferuje kilka zróżnicowanych trybów rozgrywki. Warianty pozwalają graczom wziąć udział w mistrzostwach, w których rywalizują w serii zawodów. Jest również opcja stworzenia własnych wydarzeń. Do tego funkcje sieciowe.

Dirt Rally stawia na realizm

Do naszej dyspozycji oddano ponad 40 samochodów, które podzielono na sześć różnorodnych klas. Twórcy przygotowali w sumie 72 tras, zlokalizowanych w takich regionach, jak Walia, Grecja, Monte Carlo, Szwecja i Finlandia.

Źródło: Humble Bundle

Następnie: Games with Gold: wrzesień 2019 - pełna oferta

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze