Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 bez darmowego upgrade'u do wersji PS5 i Xbox Series X/S

Za ulepszenie trzeba zapłacić.

  • Tony Hawk's Pro Skater 1+2 w marcu trafi na PS5 i Xbox Series X/S
  • Na nowych konsolach zaoferuje szereg usprawnień, w tym opcję zabawy w 120 FPS
  • Upgrade kosztuje 10 dolarów

Activision poinformowało, że 26 marca Tony Hawk's Pro Skater 1+2 - pakiet odświeżonych wersji dwóch pierwszych części cyklu - pojawi się na PS5 i Xbox Series X/S.

Okazuje się jednak, że darmowy upgrade na nowe konsole otrzymają tylko nabywcy cyfrowego wydania digital deluxe. Pozostali za ulepszenie w formie zestawu międzygeneracyjnego deluxe muszą zapłacić równowartość 10 dolarów, czyli około 37 zł.

Nowa wersja pozwoli na zabawę w 120 FPS

To jednak nie wszystko: z nieznanych na razie przyczyn z możliwości kupna aktualizacji do rozszerzonej wersji nie mogą skorzystać posiadacze pudełkowego wydania pakietu na Xbox One.

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 na PS5 i Xbox Series X zaoferuje dwa tryby działania - pierwszy pozwoli na rozgrywkę w 120 klatkach na sekundę i rozdzielczości 1080p, a drugi w 60 FPS i 4K. Xbox Series S też umożliwi zabawę w 4K, ale obraz zostanie przeskalowany z 1440p. Do tego skrócone czasy ładowania i rozbudowane audio.

Natomiast na PlayStation 5 gra użyje systemu Aktywności, czyli mechanizmu udzielającego graczowi rad oraz wskazówek. Ponadto na konsoli Sony gra wykorzysta również funkcje kontrolera DualSense.

Nadmienić należy, że 26 marca Tony Hawk's Pro Skater 1+2 zadebiutuje także na Switchu.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze