Skip to main content

AC Valhalla Świt Ragnaroku - Żar Muspelheimu: jak zdobyć

Przedmioty służące do ulepszania hugrowydzieracza.

Żar Muspelheimu to jeden z nowych składników wprowadzonych do Assassin's Creed Valhalla za sprawą dodatku Świt Ragnaroku (ang. Dawn of Ragnarok). Wykorzystasz go do ulepszania hugrowydzieracza, dzięki czemu rozwiniesz moce Odyna. Skąd jednak wziąć ten rzadki przedmiot?

Składnik ten znajdziesz w jednym miejscu - na muspelheimskich monolitach (1), żarzących się skałach, które unoszą się wysoko nad ziemią. Możesz je zlokalizować ustawiając po prostu kamerę do góry - skały będą lewitować w przestworzach.

By się tam dostać potrzebujesz jednak jednej z mocy Odyna, a mianowicie zmiany w kruka (2). Jeśli jeszcze nie odblokowałeś tej zdolności, zajrzyj na stronę moce Odyna: jak używać i zmieniać gdzie opisujemy ten temat.

Potem najlepiej jest znaleźć najwyższy punkt w okolicy, na który możesz się wspiąć - w ten sposób ułatwisz sobie zadanie. Aktywuj zdolność kruka, wyleć na górę, a następnie wyląduj na kawałku płaskiego terenu (3).

Czeka cię tam zawsze walka z dużą grupą wrogów, więc odpowiednio się przygotuj - i uważaj na lawę, która błyskawicznie odbierze ci punkty zdrowia. Po walce zbliż się do ustawionych tutaj run (4) i wejdź z nimi w interakcję, by zebrać sztukę Żaru Muspelheimu.

W grze znajdziesz wiele tego typu skał wiszących nad ziemią. Nie do wszystkich jednak od razu się dostaniesz. Wcześniej będzie konieczne rozwinięcie zdolności kruka, co wydłuży czas działania tej zdolności i pozwoli ci wlecieć wyżej nad ziemię.

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla Świt Ragnaroku - poradnik do dodatku

Poprzednio: AC Valhalla Świt Ragnaroku - boska jakość przedmiotów, platyna

Zobacz także