Skip to main content

AC Valhalla Świt Ragnaroku - Wypalanie ścieżki

Poszukiwanie Eysy, walka z Calderem.

Wypalanie ścieżki to jedno z zadań głównych Assassin's Creed Valhalla, dodanych do gry za sprawą dodatku Świt Ragnaroku (ang. Dawn of Ragnarok). W trakcie tej misji będziesz podążał ścieżką Eysy i Caldera, a na koniec stoczysz walkę z bossem.


Na tej stronie:


Ścigaj Eysę i Caldera, zbadaj miejsce potyczki

Misja ta rozpocznie się od razu po zakończeniu innego zadania głównego, Zimny żar. Po odzyskaniu kontroli nad postacią podążaj na północ, za znacznikiem misji. Na terenie wypełnionym lawą musisz zbadać kilka śladów (1). Wykorzystaj Wzrok Odyna, by je podświetlić. Każdy zbadany ślad zapełni pasek postępu (2).

Jeden ze śladów znajduje się w lawie - będziesz musiał skorzystaj z mocy Muspelheimu, by się do niego dostać. Gdy zapełnisz pasek postępu, skieruj się na zachód. Przepłyń przez wodę by dotrzeć do kolejnych śladów do zbadania (3).

Po sprawdzeniu dwóch śladów udaj się na północny-zachód, na szczyt góry (4). Wybij znajdujących się tam wrogów, a następnie zbadaj kolejne ślady - tym razem cztery.

Po krótkiej scenie przerywnikowej skieruj się ponownie na zachód i podążaj wzdłuż drogi, na której czekają kolejne ślady (5). Nie musisz jednak badać ich wszystkich. Biegnij wzdłuż drogi, aż dotrzesz do obozu. Podejdź do Eysy (6) i z nią porozmawiaj, by zainicjować kolejną scenę.


Pokonaj Caldera

Czeka cię teraz walka z kolejnym bossem, Calderem. Jest on najprostszym z dotychczasowych przeciwników, gdyż nie korzysta z żadnych mocy specjalnych, a jedynie ze zwykłych ataków bronią.

Walka z Calderem jest najłatwiejszą z dotychczasowych

Niektóre z ciosów bossa są niemożliwe do zablokowania (czerwona poświata), z tego też powodu lepiej jest tutaj korzystać z uników. Po opróżnieniu paska zdrowia przeciwnika załączy się kolejna scena, po której misja ta dobiegnie końca i odblokuje się kolejna - Malvigr.

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla Świt Ragnaroku - poradnik do dodatku

Poprzednio: AC Valhalla Świt Ragnaroku - Zimny żar

Zobacz także