Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

10 najważniejszych wydarzeń tygodnia

Przegląd informacji: 22 - 28 sierpnia.

Wolny weekend po pracowitym tygodniu? Zapraszamy do przeglądu najważniejszych wiadomości i ciekawostek minionego tygodnia.

#1 - Odchudzanie PlayStation 4

PlayStation 4 Slim jeszcze oficjalnie nie istnieje, ale w sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia, które mają rzekomo prezentować mniejszą wersję konsoli Sony, kupioną... przez ogłoszenie w sieci. Więcej na ten temat.

***

#2 - Z PlayStation na PC

Sony chce pobić PC? Udostępnienie usługi transmisji rozgrywki PlayStation Now na komputerach osobistych na pewno jest dobrym krokiem w tym kierunku. W Polsce poczekamy zapewne nieco dłużej. Więcej na ten temat.

***

#3 - Przepustka na wojnę

Electronic Arts sprecyzowało, jakie atrakcje czekają na graczy decydujących się na zakup przepustki Premium do strzelanki Battlefield 1: dwutygodniowy, wcześniejszy dostęp do czterech cyfrowych dodatków, zawierających nowe mapy i armie oraz szereg innych bonusów. Więcej na ten temat.

***

#4 - Zmierzch pokemonów?

Po początkowym fenomenie, zainteresowanie aplikacją Pokémon Go gwałtownie spada. Jeszcze w lipcu tego roku produkcja przyciągała niemal 45 mln użytkowników dziennie, lecz w połowie sierpnia to już nieco ponad 30 mln. Więcej na ten temat.

***

#5 - Zmierzch kosmosu?

Jeszcze gorzej jest z No Man's Sky na PC. Zaledwie dwa tygodnie wystarczyły, by 90 procent graczy na komputerach osobistych straciło zainteresowanie kosmiczną produkcją. Więcej na ten temat.

***

#6 - Koniec z Battlelogiem

Electronic Arts przygotowało sporą aktualizację dla konsolowych wydań Battlefield 4, oferując między innymi interfejs zbliżony do tego z nadchodzącego Battlefield 1. Podobne zmiany czekają graczy na PC. Więcej na ten temat.

***

#7 - Powrót do Dark Souls 3

From Software opublikowało pierwszy zwiastun dodatku do Dark Souls 3. Rozszerzenie Ariandel zadebiutuje 25 października na wszystkich platformach. Więcej na ten temat.

***

#8 - CD Projekt zbiera oreny

Choć od premiery Wiedźmina 3 minął już ponad rok, to produkcja - a teraz także dodatki do niej - nadal napędzają świetne wyniki finansowe CD Projektu. Więcej na ten temat.

***

#9 - Dbając o jakość

Ubisoft zdecydował się na opóźnienie premiery kolejnych DLC do sieciowej strzelanki The Division, w celu poprawienia „nagromadzonych” problemów podstawowej gry. Więcej na ten temat.

***

#10 - Celowanie telefonem

Serwis pressakey miał okazję zagrać w polską produkcję Get Even od studia The Farm 51 z Gliwic. Efektem jest niemal pięć minut gameplayu z wczesnej wersji. Więcej na ten temat.

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze