Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Przepustka Premium do Battlefield 1 zapewni cztery dodatki

Pierwszy w marcu.

Electronic Arts sprecyzowało, jakie atrakcje czekają na graczy decydujących się na zakup przepustki Premium do strzelanki Battlefield 1.

Konie kontra czołgi

Zawartość będzie dość standardowa, jeśli mowa o tym cyklu. Główne „danie” to dwutygodniowy, wcześniejszy dostęp do czterech cyfrowych dodatków, zawierających nowe mapy i armie.

Jednocześnie potwierdzono, że pierwszą wprowadzaną frakcją będą siły Francuskie - premiera w marcu przyszłego roku.

„W jednym z kolejnych dodatków do wojny dołączy Imperium Rosyjskie” - napisano na oficjalnej karcie produktu w sklepie Origin.

Zobacz: Battlefield 1 - Poradnik, Solucja

Premium zapewni także dostęp do nowych operacji i trybów rozgrywki, kolejnych klas elitarnych, broni i pojazdów. Łącznie 16 map, 20 broni, 14 nieśmiertelników i 14 pakietów bojowych ze skórkami. Te ostatnie dostarczane będą co miesiąc, zaczynając od listopada.

„Świetna oprawa wizualna, udźwiękowienie budujące niepowtarzalną atmosferę obecności na polu bitwy, przyjemny model rozgrywki - nie stawiający na czysto zręcznościowe strzelanie, ale też nie w pełni realistyczny” - napisał Mateusz po testach na Gamescomie.

Battlefield 1 ukaże się 21 października na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Przepustkę sezonową do Battlefield 1 można kupić już teraz. Cenę ustalono na około 180 zł.

Jest też cyfrowa edycja Ultimate z bazową grą, Premium i szeregiem dodatkowych bonusów w komplecie. Cena? Skromne 448 zł na PC lub 549 zł na konsolach.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze