Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

10 najważniejszych wydarzeń tygodnia

Przegląd informacji: 31.10 - 06.11.

Wolny weekend po pracowitym tygodniu? Zapraszamy do przeglądu najważniejszych wiadomości i ciekawostek minionego tygodnia.

#1 - Powrót z grobu

Nekromanta trafi do Diablo 3 w 2017 roku, w ramach płatnego DLC. Bohater wzorowany jest na tej samej klasie z Diablo 2. Powrócą więc znane z drugiej odsłony cyklu czary, takie jak wybuchające zwłoki czy przywołanie szkieletów. Więcej na ten temat.

***

#2 - Powrót pod Katedrę

Blizzard zaskoczył fanów Diablo na konferencji rozpoczynającej tegoroczną imprezę BlizzCon. Zapowiedziano nie tylko powrót Nekromanty do Diablo 3, ale także odświeżenie pierwszej odsłony serii - jako zestaw poziomów do najnowszej produkcji. Więcej na ten temat.

***

#3 - Prawda na Steamie

Valve szykuje aktualizację „Discovery Update 2.0” na Steamie. Jedną z najważniejszych zmian będzie wymóg umieszczania na stronie produktu prawdziwych screenów z gry, a nie grafik koncepcyjnych czy innych ilustracji. Więcej na ten temat.

***

#4 - Moda na PS4

Najnowszy raport finansowy Sony informuje o sprzedaży (do sklepów, nie do graczy) kolejnych 3,9 mln konsol PS4. Mowa o okresie od początku lipca do końca września. Tym samym łączny nakład PlayStation 4 od premiery urządzenia wynosi już 47,4 mln. Więcej na ten temat.

***

#5 - Trudniejszy Battlefield 1

Twórcy strzelanki Battlefield 1 ujawnili swoje plany na dalszy rozwój produkcji, wymieniając nadchodzące, darmowe aktualizacje do gry i inne poprawki. Pierwsze w kolejce będą popularne serwery Hardcore. Więcej na ten temat.

***

#6 - A jednak się kręci

Mafia 3 w premierowym tygodniu trafiła do sklepów w nakładzie 4,5 miliona egzemplarzy, ustanawiając nowy rekord dla 2K Games - jeśli wziąć po uwagę wyniki pierwszych siedmiu dni. Więcej na ten temat.

***

#7 - Alternatywna historia

King Art Games zapowiedziało swój kolejny projekt - strategię czasu rzeczywistego o nazwie Iron Harvest. Gra ukaże się na PC, PS4 i Xbox One w 2018 roku. Akcję produkcji osadzono w fikcyjnym uniwersum „1920+”, wykreowanym przez Jakub Różalski. Więcej na ten temat.

***

#8 - Mass Effect później?

Electronic Arts nie wyklucza, że po raz kolejny opóźni premierę Mass Effect: Andromeda, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jest też nowy teaser. Więcej na ten temat.

***

#9 - Cień Lary

Trzecia odsłona w trylogii wskrzeszonej serii o przygodach Lary Croft nosi tytuł Shadow of the Tomb Raider - wynika z ilustracji opublikowanej w serwisie społecznościowym Reddit. Nasz test.

***

#10 - Wywiad tygodnia

Podczas przedpremierowego pokazu Call of Duty: Infinite Warfare mieliśmy okazję porozmawiać z dwoma przedstawicielami studia Infinity Ward. Deweloperzy opowiadają o kampanii fabularnej. Nasz wywiad.

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły