Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Jeśli zajdzie taka potrzeba, EA opóźni premierę Mass Effect: Andromeda

Choć prace postępują sprawnie.

Electronic Arts nie wyklucza, że po raz kolejny opóźni premierę Mass Effect: Andromeda, jeśli zajdzie taka potrzeba.

- Obecnie prace postępują bardzo sprawnie - przyznał podczas ostatniej konferencji Blake Jorgensen, zajmujący się w firmie finansami. - Gra wygląda pięknie i jesteśmy zadowoleni z postępów.

Nowa odsłona postawi na eksplorację

- Jednak, jak już widzieliście, jesteśmy gotowi przesunąć premierę, jeśli poczujemy, że jest to konieczne do dostarczenia odpowiednich wrażeń - dodał menedżer.

Obecnie Mass Effect: Andromeda nadal planowane jest na pierwszy kwartał przyszłego roku. Nieoficjalnie mówi się, że produkcja może zadebiutować pod koniec marca.

Jorgensen zapewnia, że jeśli dojdzie do decyzji o przełożeniu premiery, to gracze dowiedzą się o tym tak szybko, jak to tylko możliwe.

Warto przypomnić, że Mass Effect: Andromeda planowano pierwotnie na końcówkę tego roku, ale jeszcze w marcu poinformowano o zmianie założeń i przełożeniu daty właśnie na 2017 r.

Wczoraj wspominaliśmy o nowym teaserze, opublikowanym wraz z rozpoczęciem inicjatywy „The Andromeda Initiative", czyli specjalnego newslettera. Po zapisaniu, gracze będą otrzymywać aktualne informacje na temat gry - podobny program zorganizowano dla Battlefield 1.

Zobacz: Mass Effect: Andromeda - wszystko o grze

Więcej informacji na temat tytułu poznamy 7 listopada, kiedy to odbędzie się kolejna edycja imprezy N7 Day dla fanów serii. Mass Effect: Andromeda zmierza na PC, PS4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły