Eurogamer.pl

Star Wars Battlefront 2 - misja: Odkrycia

Epilog.

Ostatnia misja w Star Wars Battlefront 2 pełni rolę epilogu. Rozgrywa się kilkadziesiąt lat po wydarzeniach z poprzedniego zadania. Zmieniamy też perspektywę, bo kierujemy Kylo Renem.

Mroczny rycerz przesłuchuje Dela - naszego starego znajomego z kampanii. Kylo chce zdobyć informacje na temat mapy, która mogłaby zdradzić miejsce, w którym ukrywa się Luke Skywalker.

Wspomnienia Dela

Kiedy w końcu przejmiesz kontrolę nad postacią, odwróć się w stronę wyjścia i idź przed siebie. Cały czas będziesz podążał za Delem przez jego wspomnienia, po drodze eliminując pojawiających się przeciwników. Z jakiegoś powodu.

Przypomnijmy więc podstawy:

  • strzały możesz blokować i odbijać we wrogów
  • pierwsza moc to odepchnięcie
  • dzięki drugiej mocy szybko doskoczysz do wroga
  • trzecia moc zatrzymuje przeciwników przed tobą w miejscu
renmoc

Zatrzymanych w czasie wrogów można bez problemu pokonać

Pierwszą grupę wrogów spotkasz za pierwszym wrakiem TIE Fightera, idąc razem z biegiem małej rzeczki. Kolejni czekają przy bunkrze niedaleko. Nie szarżuj, blokuj strzały, a nic ci się nie stanie.

Po pokonaniu drugiej grupy musisz zmierzać w prawo, do kolejnego bunkra. Tutaj będą też wrogowie z plecakami odrzutowymi - pokonaj ich podskakując i atakując mieczem w locie.

GTA: Vice City - 20 ciekawostek o kultowej grze Sekrety i easter-eggi. GTA: Vice City - 20 ciekawostek o kultowej grze

Po walce wejdź do bunkra. Po drugiej stronie trafisz do lasu, gdzie czeka cię kolejna seria potyczek. Tutaj będzie trochę więcej przeciwników. Możesz używać skoku, by szybko pokonywać duże odległości - i w razie potrzeby wycofywać się w ten sposób.

Rozbij mieczem blokadę z dziwnego bursztynu w wieży, by przejść dalej. Następnie musisz skakać po skałach - uważaj na robaki. Czasem pojawią się także szturmowcy. Wreszcie odnajdziesz się na planecie, na której Del i Iden zerwali z Imperium.

Tutaj czeka najwięcej przeciwników, ale z odpowiednim używaniem mocy poradzisz sobie bez problemu. Główne drzwi do budynku otworzą się, gdy pokonasz wszystkich. Wejdź do środka, a zacznie się scenka, w której spotkasz starego znajomego.

Reklama

Komentarze

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...