Eurogamer.pl

Call of Duty: WW2 - pamiątki #6: Przypadkowe ofiary

Trzy znajdźki w szóstej misji.

Na poprzedniej stronie wskazaliśmy dokładną lokalizację wszystkich znajdziek dostępnych podczas misji Wyzwolenie. Idziemy dalej - pora na szósty etap, rozgrywający się już w Niemczech.

Znajdźkami są pamiątki - to różne przedmioty, wszystkie są niepowtarzalne. Zauważymy je w grze, ponieważ co chwilę błyszczą, co pozwala je dostrzec w ciemniejszych miejscach.

Jeżeli przegapisz jakąś znajdźkę, możesz po prostu rozpocząć misję od nowa lub wczytać ostatni punkt kontrolny. Znajdźka zostaje zachowana nawet jeżeli zginiemy niedługo po jej zebraniu.

Także w tej misji znajdziemy w sumie 3 pamiątki.

Pamiątka: Zapis nutowy

Pierwszą znajdźkę podniesiemy dopiero po jeździe czołgiem, minie więc dobrych parę minut. Kiedy czołg oczyści plac i budynki obok, przejmiesz ponownie kontrolę nad Danielsem.

Idź za towarzyszami. Wyjdziecie z placu na ulicę, a na końcu będzie strzelający do was CKM. Pamiątka leży na pianinie stojącym tu na ulicy, po lewej stronie, przy ścianie budynku.

m6znaj1

Kliknij w link, aby sprawdzić, gdzie możesz wykonać Heroiczne czyny w misji Przypadkowe ofiary.

Pamiątka: Papierośnica

Po zejściu z ulicy przejdziecie przez pierwszy budynek, a następnie przejdziecie alejką. Dalej będziesz patrzył przez lornetkę na hotel i wejdziecie do drugiej kamienicy.

To tutaj, na piętrze, jest papierośnica. Zbierz ją dopiero po walce z wrogami, na samym końcu. Musisz wejść na ostatnie piętro, a potem przesmyknąć się po małych fragmentach podłogi, by dotrzeć do znajdźki.

m6znaj2

Pamiątka: Pióro z hotelu

Ostatnia pamiątka jest za ladą w głównej sali hotelu, ale poczekaj z jej zebraniem - najpierw zajmij się wszystkimi przeciwnikami, także tymi na schodach i z tyłu, w korytarzu.

m6znaj3

By zebrać pióro, idź prosto od dziury w murze, którą weszliście, i skręć w prawo - za ladę wbudowaną w ścianę. Pamiątka leży na półce, na dole, prawie przy podłodze. Teoretycznie będzie też dostępna później, ale uciekając z budynku z dziewczynką nie będziesz miał czasu, by ją zabrać.

Reklama

Komentarze

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...