Eurogamer.pl

Video: Powrót do przeszłości w Diablo 3

Skromna rocznica.

Ostatnia aktualizacja Diablo 3 wprowadziła wydarzenie The Darkening of Tristram w trybie przygodowym. Przyglądamy się temu skromnemu dodatkowi w materiale wideo.

Event został przygotowany z okazji obchodów 20 rocznicy Diablo. Gracze mogą wybrać oznaczone miejsce na mapie, a po dotarciu do celu odnajdą charakterystyczny dla pierwszej odsłony serii portal.

Magiczne przejście prowadzi do alternatywnej wersji okolic miasteczka Tristram. Świat obserwujemy przez charakterystyczny filtr retro, który stara się upodobnić oprawę Diablo 3 do stylu graficznego oryginału.

Celem dodatkowej misji jest odwiedzenie katedry i pokonanie wrogów, w tym kilku bossów znanych z Diablo, na wszystkich poziomach podziemi.

Warto zaznaczyć, że deweloperzy nie odtworzyli dokładnie poziomów z pierwszego Diablo. Lokacje przypominają tylko czasem te z klasycznej gry.

Z wrogów wypadają też czasem przedmioty znane z pierwszej odsłony cyklu, lecz będą one nieprzydatne dla postaci na wysokim poziomie doświadczenia. Można wykorzystać je co najwyżej w procesie zmiany wyglądu ekwipunku.

The Darkening of Tristram będzie aktywne tylko przez kilka tygodni. Wydarzenie dostępne jest w Diablo 3: Reaper of Souls na wszystkich platformach.

Reklama

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...