Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zwiastun Assassin's Creed Valhalla teraz również z kobiecą postacią - trzy miesiące po oryginalnej wersji

Cicha premiera.

Ubisoft udostępnił część ścieżki dźwiękowej Assassin's Creed Valhalla, a wraz z utworami nowy zwiastun. Materiał jest identyczny jak trailer z kwietnia, ale w roli Eivor widzimy tym razem kobietę.

Francuski wydawca opublikował zwiastun „po cichu”, nie zwracając uwagi graczy na nowe wideo. W dodatku tytuł materiału nie podkreśla kobiecej roli. Brzmi natomiast „Oficjalny filmowy zwiastun ścieżki dźwiękowej”, choć nie ma nic wspólnego z muzyką.

Być może okoliczności publikacji mają związek z ostatnim raportem, zgodnie z którym Eivor miała być początkowo wyłącznie kobietą. Na taką decyzję nie zgodził się podobno zarząd Ubisoftu.

Do doniesień odniósł się już Derby McDevitt, dyrektor ds. narracji Assassin's Creed Valhalla, twierdząc, że historia gry od początku była planowana pod kątem roli kobiecej i męskiej.

Dla porównania, poniżej ten sam zwiastun z męską wersją Eivor:

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze