Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gracze tracą cenne doświadczenie przez błąd w Diablo: Immortal

Nie pomogła nawet łatka.

Problemy z przepustką sezonową kosztują graczy Diablo: Immortal sporo punktów doświadczenia. Najwyraźniej nie pomogła nawet łatka, którą Blizzard opublikował już kilka dni temu.

Usterka jest prosta: gracze wykonują określone zadania, po czym oglądają animację zwiększania się paska doświadczenia w season passie - ale szybko okazuje się, że żadne postępy nie są faktycznie przyznawane. Użytkownicy tracą więc postępy oraz czas, spędzony choćby na kończeniu resetowanych codziennie zadań.

Blizzard przyznał w weekend, że problem istnieje. Wydano łatkę i obiecano przywrócenie utraconych punktów. Najwyraźniej nie pomogło - w sieci nadal nie brakuje raportów o problemach. „Awansowałem właśnie przepustkę sezonową po tygodniowym resecie i nie dostałem żadnych punktów doświadczenia” - zapewnia jeden z graczy w poście datowanym na 25 lipca, dwa dni po wydaniu łatki.

Kłopoty są najwyraźniej losowe. „Osobiście nie dostałem nagród sześć razy w ostatnich kilku dniach, w sumie to prawie pięć milionów doświadczenia. Lektura forum sugeruje, że to popularna sprawa. Proszę, zróbcie coś” - apeluje jeden z poszkodowanych.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze