Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zatoka San Francisco w nowym zwiastunie Watch Dogs 2

Plac zabaw dla hakerów.

Firma Ubisoft opublikowała kolejny zwiastun Watch Dogs 2. Najnowszy materiał koncentruje się na miejscu akcji gry - zatoce San Francisco.

Do dyspozycji graczy oddany zostanie dużych rozmiarów obszar, składający się nie tylko z miasta, ale także paru dodatkowych regionów. Odwiedzimy Oakland, hrabstwo Marin oraz Dolinę Krzemową.

Teren będzie można dosyć swobodnie eksplorować. Po mapie przemieścimy się zarówno drogą lądową (z pomocą różnego rodzaju samochodów, w tym terenowych), jak i wodną (jachty i łódki).

Będący narratorem zwiastuna główny bohater gry - Marcus Holloway - przekonuje, że San Francisco to jeden wielki plac zabaw dla hakerów, pełen różnego rodzaju możliwości i aktywności.

W trailerze pokazano między innymi wyścigi, malowanie graffiti oraz wykonywanie sztuczek kaskaderskich pojazdami.

Watch Dogs 2 ukaże się 15 listopada na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Posiadacze PC poczekają dwa tygodnie dłużej - na komputerach produkcja zadebiutuje 29 listopada.

Zobacz: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik po grze

Podobnie jak w pierwszej części, przedstawiona w drugiej odsłonie opowieść skoncentruje się na walce z korporacją Blume, która kontroluje system monitoringu CtOS. Technologia odpowiedzialna jest także za miejską infrastrukturę.

Kontynuacja wyróżniać ma się mniej ponurą atmosferą niż oryginał. Nie zabraknie oczywiście poważnych wątków, ale twórcom zależało na mocniejszym podkreśleniu luźnej otoczki gry.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze