Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zapowiedziano Galactic Starfighter - drugi dodatek do Star Wars: The Old Republic

Z potyczkami statków w kosmosie.

Electronic Arts zapowiedziało, że w grudniu ukaże się drugie rozszerzenie do Star Wars: The Old Republic, zatytułowane Galactic Starfighter.

Główną innowacją w nowym dodatku będzie wprowadzenie potyczek statków w przestrzeni kosmicznej. Siły Sithów i Republiki zmierza się w walkach 12 vs 12. Gracze będą mogli modyfikować swoje jednostki i dostosować je do własnych upodobań. Twórcy przygotowali różne lokacje, tryby rozgrywki i klasy, takie jak zwiadowca czy niszczyciel.

Galactic Starfighter jako pierwsi otrzymają gracze opłacający abonament - już 3 grudnia. Uprzywilejowani użytkownicy mogą liczyć także na dodatkowe elementy upiększające, kombinezony, unikatowe rangi oraz bonusy do zdobywanego doświadczenia.

Następnie - 14 stycznia - dodatek sprawdzą gracze o statusie „Preffered”, czyli dokonujący zakupów w wirtualnym sklepie lub opłacający abonament w przeszłości. Użytkownicy korzystający z modelu Free to Play otrzymają DLC od 4 lutego.

Star Wars: The Old Republic, jeszcze w wersji z abonamentem, premierę miało 20 grudnia 2011 roku. Gra, na produkcję której wydano nawet 200 mln dolarów, nie okazała się wielkim sukcesem, stąd zmiana systemu rozgrywki na darmowy w rok później.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze